Вітаємо вас Онлайн Школі Діабета 1 Типу Dia.Shool 

Правила участі

Ми раді вітати всіх учасників і вдячні за довіру до нашого продукту. Наша команда зробить усе можливе, щоб незалежно від формату вашої участі, ви отримали результати, приємне та підтримуюче спілкування, а також надійну підтримку з боку Школи.

Погоджуючись брати участь в Онлайн Школі Діабету 1 типу Dia.school (далі – Школа), ви також підтверджуєте згоду з правилами:

 

  1. Школа надає інформаційну підтримку людям з цукровим діабетом 1 типу, залучаючи висококласних фахівців у галузі діабету, інших областей або людей, які живуть з ним. Формат подачі інформації повністю залежить від поточних потреб школи та можливостей експертів. Це можуть бути пости, прямі ефіри, відеозаписи, сторіс.
  2. Під учнями та ученицями маються на увазі користувачі будь-якої статі та гендеру, які отримали доступ до акаунту @dia.school та проходять навчання за програмою Школи.
  3. Рекомендації мають суто інформаційний характер. Ви зобов’язуєтеся, у разі сумнівів, узгоджувати їх з вашим лікарем. Відповідальність за прийняті рішення залишається за паціентом з цукровим діабетом або батьками/опікунами в разі участі неповнолітньої дитини.
  4. Школа ніяким чином не заміняє ваші консультації з лікарем. Продовжуйте відвідувати лікаря, проходити необхідні тести та виконувати поради лікаря, у якого ви спостерігаєтеся.
  5. Робота Школи заключається у навчанні, а саме у передачі знань, навичок, новітньої літератури, інформації учням школи. Ми не можемо вилікувати вас, змінити ваші призначення, встановити або скасувати ваші діагнози. 
  6. Школа фокусується на математичному аналізі щоденника, наданні інформації для самостійного керування дозами інсуліну та підлаштуванні їх під поточні потреби організму, які є виключно індивідуальними. Супутні захворювання, аналізи, тести і призначення, будь ласка, узгоджуйте з вашим лікуючим лікарем.
  7. Ви берете повну відповідальність за результати застосування рекомендацій, які дає Школа. 
  8. У випадку екстреної ситуації (серйозна гіпоглікемія, гостре чи загострення хронічного захворювання, травми, погіршення самопочуття, гіперглікемія та кетоацидоз та інші можливі проблеми зі здоров’ям), учні Школи зобов’язані оперативно повідомляти свого лікаря про погіршення стану здоров’я і за необхідності звертатися за екстреною медичною допомогою, зв’язуватися зі своєю місцевою медичною службою та/або лікарем та отримувати необхідну допомогу від них. Школа НЕ може допомогти в цих ситуаціях і НЕ несе відповідальності за будь-які ситуації зі здоров’ям, які виникають під час навчального курсу Школи.
  9. Надані вами дані (нік в інстаграмі, ПІБ, адреса електронної пошти, телефон тощо) можуть бути збережені в нашій базі. Ми НЕ передаємо їх третім особам і використовуємо тільки для зв’язку з вами за продуктами, які вас цікавлять (як участь у Школі, продовження курсу або зв’язок по домашнім завданням). 
  10. Ви можете в будь який момент відізвати згоду на використання та зберігання ваших персональних даних звернувшись за імейлом [email protected].
  11. Школа залишає за собою право використання ваших відгуків для просування своїх продуктів у соціальних мережах та на сторінці школи.
  12. Школа зобов’язується надати сучасну якісну інформацію з діабетичного менеджменту, яка базується на перевіренних та підтверджених дослідженнями даних.
  13. Школа зобов’язується провести не менше 4-х годин за курс для перевірки та зворотного зв’язку по щоденниках. Для перевірки будуть обрані перші 5-10 щоденників та запитання, надіслані учнями, які заповнили ці щоденники.
  14. Перевірку щоденників здійснюють ведучі, куратори школи та лікарі- ендокринологи. Для перевірки щоденника вам потрібно надати заповнений документ за 3 дні до проведення зустрічі (інформацію про день зустрічі ви знайдете в розкладі курсу). 
  15. Школа не може гарантувати всім учням перевірку домашніх завдань та вашого щоденника, однак, ми докладемо всіх зусиль, щоб ви також отримували активний зворотний зв’язок.
  16. Оплата за участь у Групі з підтримкою ендокринолога здійснюється одноразовим платежем не пізніше ніж за 3 дні до початку навчання, вказаного в розкладі Школи. Якщо вам потрібна розстрочка платежу, напишіть куратору Школи [email protected]
  17. Школа має право відмовити у навчанні в складі Групи з підтримкою ендокринолога. Це може бути на підставі таких причин, як вам ще не встановлено діагноз, ви перебуваєте в даний момент у стаціонарі поліклініки або з інших причин. Ми обов’язково пояснимо їх вам і постараємося запропонувати варіант на заміну.
 • Школа має право винести попередження та/або виключити вас без повернення оплати за участь, якщо:
 • Ви здійснюєте тролінг, переслідування або якимось чином створюєте дискомфорт для інших учасниць (наприклад, використовуєте нецензурну лексику, хейт, расизм, сексизм та/або інші види дискримінації за будь-якою ознакою).
 • Ви пропагуєте лікування від діабету або будь-які екстремальні дієти, ліки та способи контролю діабету.
 • Ви здійснюєте будь-які продажі в акаунті Школи або чатах Школи без узгодження з нами.
 • Ви рекламуєте інших осіб, лікарські засоби або літературу в акаунті Школи (йдеться про системну рекламу, а не про рекомендації за запитом інших учасниць).
 • Ви ділилися інтелектуальною власністю, яку було отримано незаконно, такою як завантажені книги або курси, без відповідного дозволу. 
 • Ви були викриті у використанні контенту Школи без посилання на акаунт @dia.school та/або у масовому використанні контенту навіть із посиланням.
 • Ви систематично не виконуєте завдання та/або пропускаєте ефіри або не приступили до навчання.
 • Ви систематично не підтримуєте учениць у відповідь на їхню підтримку (наприклад, не відповідаєте на коментарі, не коментуєте інших).
 • Ви не з’являєтеся на зустрічі та/або не заповнюєте щоденник, та/або не відповідаєте у чат, на дзвінки та повідомленлення куратору та лікарю (це стосується учасниць Групи з підтримкою ендокринолога).
 • Ми висловлюємо свою підтримку Україні у цей складний час. У рамках нашої Школи, ми підкреслюємо важливість збереження позитивного та безпечного освітнього середовища. Тому всі обговорення, пов’язані з війною, строго заборонені в наших чатах та під час занять. Ви можете бути видалені зі школи за підтримку путінського режиму без попередження та повернення грошей.

 

  1. Якщо ви сплатили за участь у Школі, але не брали участі протягом місяця (курсу), ми НЕ можемо повернути вам кошти або записати на інший курс. У випадку форс-мажорних обставин (наприклад, екстреної госпіталізації), ми можемо розглянути можливість повернення коштів, якщо ви оперативно зв’яжетеся з нами. Будь ласка, попередьте нас якомога раніше про неможливість навчання, і ми постараємося зробити все можливе, щоб допомогти вам у вашій ситуації.
  2. Учні та учениці Школи зобов’язані виконувати домашні завдання, переглядати опубліковані матеріали та своєчасно повідомляти, якщо виникає питання чи проблема. У разі виникнення проблеми, для загальної участі ми можемо порекомендувати, на що звернути увагу. Для учасниць Групи з підтримкою ми надамо зворотний зв’язок, залучимо додаткових спеціалістів або вдамося до інших форматів для допомоги з вашими цілями.
  3. У випадку, якщо ви не задоволені роботою Школи, ви можете направити претензію куратору Школи на електронну адресу [email protected], детально описавши вашу ситуацію.
 • Ми не приймаємо претензії щодо результатів роботи Школи у загальному та груповому форматі у випадку, якщо:
 • Ви не виконали відповідні домашні завдання протягом терміну навчання у Школі;
 • Ви не відвідали відповідні ефіри чи не ознайомилися з опублікованим у Школі матеріалом за відповідною темою протягом терміну навчання;
 • Ви працювали за рекомендаціями сторонніх осіб (наприклад, чатів, аналогічної школи тощо) протягом терміну навчання;
 • Через причини, що не залежать від нас, наразі немає можливості вам допомогти (наприклад, ваш графік не дозволяє тестувати дози);
 • Ви дезінформували Школу щодо вашої ситуації та/або не надали повних даних для надання допомоги;
 • Ваші претензії базуються на інформації, отриманій від інших людей з діабетом, інших Шкіл або користувацьких чатів.

Кожна ситуація розглядається індивідуально. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам у найкоротші терміни.

 1. Повернення коштів після оплати можливе протягом 14 календарних днів з моменту оплати для Загального потоку.
 2. Повернення коштів для Групи з підтримкою ендокринологів можливе протягом 14 календарних днів з моменту оплати, але не пізніше ніж за 3 календарні дні до початку роботи групи (дата початку вказується в розкладі Школи). 
 3. Для отримання повернення напишіть лист на адресу [email protected] з темою “прошу повернення грошей” та вказанням деталей оплати та реквізитів, куди потрібно зарахувати повернення.
 4. Гроші будуть зараховані протягом 31 календарного дня (зазвичай це відбувається моментально, однак усі сервіси мають такий резервний строк), за винятком сум комісій платіжних систем.
 5. У ці правила можуть бути внесені зміни, тому рекомендуємо періодично перевіряти їх.